Teknolojinin geldiği son noktada küçük, orta, büyük ve uluslar arası firmalar için B2C ve B2B E-Ticaret çözümler sunmaktayız. 

 

21. Yüzyıl Türkiye’sinde ticaret alışkanlıklarının değişmesiyle, Modern Ticaret adını verdiğimiz bir yapı ortaya çıkmıştır. Bir çok firma kendi iş modelinin ilerleyişinin sürekliliğini sağlaması için müşteri alışkanlıklarını analiz etmeli ve aldığı veriler karşısında yeni refleksler geliştirmelidir.

Koordinat bilişim olarak, Ankarada sürdürdüğümüz faliyetler arasında Bilginet  ortaklığı ile yürüttüğümüz e-ticaret çözümleri, referansımız olan firmaların bahsettiğimiz refleksleri geliştirmesinde büyük etki göstermiş ve sürekliliği sağlanmıştır. Şu unutulmamalıdır ki E-ticaret’te en önemli unsur destek alabilmektedir, bunun önemini hizmet almaya başladığınız an itibariyle anlarsınız. Koordinat Bilişim Bilginet Ankara Bölge Temsilciliği olarak Ankarada bir adım öne çıkıyor, içerisinde bulundurduğu destek ve tasarım ekibiyle İstanbulda alacağınız hizmeti size Ankarada vermeyi hedefliyor.

E-ticaret üzerine sunduğumuz Çözümler :

E-ticaret yazılım alt yapısı

Firma Özel Arayüz tasarımları ve geliştirmeleri

Sürekli Grafik tasarım desteği

E-ticaret Danışmanlığı

ERP programlar ile engetrasyonların sağlanması

E-Ticaret alt yapı ve danışmanlığını verdiğimiz firmalara buradan göz atabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için aşağıda ki formu doldurmanız yeterlidir.